שפת Python למנהלי רשתות - Level 1 - See Security
מאפיינים עיקריים לתוכנית
עלות 5,900 ש"ח , כולל מע"מ
תקופת הלימודים 2 חודשים
שעות אקדמיות 40 שעות אקדמיות
מתכונת ואופי הלימודים הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן, מתקיימים פעמיים בשבוע בערב, 17:30 עד 21:30 (5 שעות אקדמיות למפגש).
הסמכות תעודת המכללה - Python Programmer level-1
מטרות התוכנית מטרת התוכנית – לאפשר למנהלי רשתות לחצות את "קו הפחד" – התכנות, אשר כה חיוני להתפתחותו של מנהל הרשתות המודרני. שפה זו מהווה דרישת-סף גם ללימודי האקינג.
קהל יעד מנהלי רשתות, או בעלי עניין בקורסי תקיפה ומודיעין.
תנאי קבלה קריאה באנגלית, שימוש בסיסי במחשב, בוגר 12 שנות לימוד* (או באישור ועדת חריגים), ראיון אישי עם אבי ויסמן.
תרגול ביתי 50 שעות
מטלות תכנית הלימודים
  • קיימת חובת נוכחות ב-80% מהמפגשים.
  • כל  מודול  נלמד  מחייב  עמידה  במבחן  פנימי ו/או בעבודות בציון 70 לפחות.
  • בנושאים  הטכניים: תרגול (Hands-on) בכיתה (מעבדת מחשבים)
מתכונת הלימודים

משך התכנית כ- 40 שעות, במתכונת של 8 מפגשי ערב במשך 5 שבועות. הלימודים מתקיימים בקמפוס See Security ברמת-גן.

המרצים בתכנית

TBD

תעודות
  • בוגרי הקורס אשר יעמדו במבחן הסיום בציון 70 לכל הפחות, יזכו מטעם מכללת See Security בתעודת בוגר קורס:

Python Programmer level-1

תמצית

קשה לבוא בטענות אל אלו הסולדים מ"תכנות", או מ"קוד", או מ"פיתוח". הם פוחדים מתכנות, ויש לנו בשורה טובה: זה בסדר לשנוא תכנות, עבור מי שבחר מקצוע אחר, למשל: מנהל רשתות.

התכנית הזו, מיועדת לסייע דווקא ל"סולדים", ללמוד "תכנות קליל". מדוע? כי זה טוב מאוד לטופס קורות החיים!

פייתון היא שפת תכנות מסוג Object Oriented (מונחית עצמים) High-Level. השפה פשוטה (מאוד!) ומקלה הן על הלימוד והן על חיי המתכנת על חשבון מהירות ביצועי קוד. אין זה אומר שהשפה מוגבלת מבחינת יכולות, אלא שהקוד לא יהיה "היעיל ביותר" מבחינת ביצועים לעומת צריכת משאבים.

פייתון מגיעה עם ספריות מרובות התומכות בעבודה עם מגוון יישומים שונים. בנוסף, קל מאוד להוסיף ספריות שונות אל תוך השפה. שמה של השפה נגזר כמחווה לקומיקאים מחבורת מונטי פייתון.

לעבודה עם פייתון יהיה נוח במיוחד לעבוד בסביבת Linux ולא Windows למרות שקיימים מהדרים גם ל- Windows. מערכת לינוקס (במיוחד מבוססי Debian) נוחה יותר מכיוון שתוכנה שנכתבה בשפת פייתון ניתן להריץ בפשטות על ידי הפקודה python filename המצויה ב- Linux.

אודות שיא סקיוריטי

התכנית הינה הדרך הטובה, הבטוחה והמשתלמת ביותר למי שמעוניין להמשיך ולהתמקצע באחד ממקצועות הליבה של אבטחת מידע וסייבר

 

מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות והגנת סייבר, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו"ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ"ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR. תכנית לימודים זו הנה משולבת, להכשרה ולהסמכה של מנהלי רשתות, לצד תוספות המיועדות להכנה למקצועות הסייבר, על-מנת ליצור דור של בוגרים בעלי יתרון בשוק העבודה.

המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ"ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל, כפי שהם מיושמים החל משנת 2017 באמצעות מטה הסייבר הלאומי והרשות הלאומית להגנת סייבר.

מטרת התוכנית

מטרת התוכנית – לאפשר למנהלי רשתות לחצות את "קו הפחד" – התכנות, אשר כה חיוני להתפתחותו של מנהל הרשתות המודרני. שפה זו מהווה דרישת-סף גם ללימודי האקינג.

הכרה

מכללת See Security נודעת כמכללה ברמה גבוהה מאוד, המנוהלת בעיקשות פדגוגית, תוך יצירת אוירת לימודים חברית ומשותפת. אנשי המקצוע, מנהלי מערכות מידע בישראל מכירים היטב את המכללה ואת דרישותיה מהתלמידים, וששים לקלוט אל שורותיהם בוגרים אשר סוננו, הוכשרו ונבחנו באמצעות מכללה זו.

המלצות הבוגרים