אודות שיא סקיוריטי - See Security
 

אודות שיא סקיוריטי

אודות שיא סקיוריטי

See Security הינה מכללה לאבטחת מידע ולוחמת מידע בלבד, ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה במהלך שנים רבות של ידע, בשיתוף בכירי הענף בישראל, עבור גורמים ממלכתיים, תוך שילוב תיאוריה ופרקטיקה בזוית ראייה לאומית. המכללה היתה מעורבת ואף הובילה את ההגדרות ואת החלוקה למקצועות סייבר, דחפה והובילה לאסדרת מקצועות הסייבר בישראל באמצעות הרשות הלאומית להגנת סייבר.

מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הינו ממובילי ענף אבטחת המידע בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו"ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS,  וכן מנכ"ל משותף ב- See-Secure Consulting ליעוץ אבטחת המידע, חברת SeeHR להשמת כח אדם מקצועי בסייבר, וב- See-Events המתמחה בהקמת מרכזי SIEM-SOC ברחבי העולם.

המכללה נוסדה ב- 2002. מאז היווסדה – מוכרת מאוד במערך הבטחון בישראל, ולאחר מכן כקובעת סטנדרט הכשרתי בתחומי אבטחת המידע ולוחמת המידע. למכללה גם גוף ייעוצי נפרד.

מרצים מובילי דעה

מעמדה של המכללה הביא לכך שמומחי סייבר ידועי-שם בתחומים מגוונים תורמים את הידע ואת רצונם להנחיל את הידע לאחרים, בין אם עובדי החברה ובין אם עצמאים או מובילי סייבר בחברות בינלאומיות, כמובילים דידקטיים, הן לצורכי בניית מערך ההכשרה והשבחתו והן כמרצים במכללה. אחדים מן המרצים – מומחים טכנולוגיים ידועי-שם, ואחרים – מנהלים יחידות אבטחת מידע בארגוני מפתח.

q
מותגים
q
ייצוג גופי הסמכה בינלאומיים בלתי-תלויים
q
דגשים דידקטיים ופדגוגיים
q
מחויבות פדגוגית

המכללה מחוייבת כלפי קהילת אבטחת המידע בישראל, ונטלה על עצמה לעמוד בקריטריונים הבאים:

  1. המכללה תפעל לטובת קהילת אבטחת המידע בישראל, ותשתמש בחוות הדעת המקצועיות של מוביליה – תמרורים ומראי דרך.
  2. המכללה תפעיל מערכי לימוד על-בסיס המתודולוגיה למקצועות ולתחומי ידע באבטחת מידע. מערך ההכשרה מבוסס על מיפוי מחדש של מגוון תת התחומים ותת-מקצועות המחשב הנוגעים לעניין זה מחד, ולמיפוי כל תת-הנושאים של אבטחת המידע, עקב-אחר-אגודל, עד לרמות העומק המכסימאליות – מאידך.
  3. בהתחשב במגבלות של שעות הלימוד הכיתתיות, המכללה תעשה כל שביכולתה לספק תלמידיה אפשרויות להכשרה עצמית משלימה, בדמות חומרי לימוד מכווינים נוספים.
  4. המכללה תסתייע במובילי הענף לצורך הנחלת הידע לדור החדש.
  5. המכללה תקפיד על קבלה ללימודים על-בסיס עמידה בדרישות סף מהותיות.
  6. המכללה תמליץ לתלמידים על דרכים להתפתחות קריירה אישית.
  7. המכללה רואה בלימודים אקדמאיים תהליך מקביל וחיוני להתפתחות אנשי אבטחת מידע מובילים.
q
כיצד בנינו את המוניטין?
הציר המוביל להצלחה
השכרת חדרי לימוד