נציגות של ההסמכות הבינלאומיות בישראל - See Security
 

נציגות של ההסמכות הבינלאומיות בישראל

נציגות בלעדית בישראל

שיא סקיוריטי הינה גורם בעל השפעה ניכרת ברחבי עולם בנושא Cyber Education, ומתוקף מעמדה, היא גם נציגתם הבלעדית של ארגוני הסמכה בינלאומיים הנחשבים ביותר בקרב אנשי המקצוע בעולם ובארץ:

הסמכת אבטחת ענן של 2(ISC) ושל CSA

הסמכת CCSP מעידה על איש מקצוע עם הידע העמוק ביותר בתעשייה, ויכולת הנובעת מהתנסות באבטחת מידע ספציפית למחשוב ענן. הסמכת CCSP יכול לעזור לך להשיג את ההוכחה לרמה הגבוהה ביותר למומחיות אבטחת ענן ומאפשרת לארגון שלך ליהנות מהעצמה של מחשוב ענן, תוך שמירה על מידע רגיש מאובטח.

הסמכת CCFP למומחי Cyber Forensics של 2(ISC)

הסמכת CCFP מאמתת את כשירותו של מומחה חקירות, כמוגדר על-ידי המטה הקיברנטי. האימון מבוצע באמצעות כלים מסחריים ידועים, טכניקות מתקדמות ועבודת Hand on מרובה, המאפשרים סימולציות של אירועי חקירה אמיתיים ברשת, ובאינטרנט.

ההסמכה הגבוהה ביותר בעולם אבטחת מידע

קורס ISC)2 CISSP-CBK) הרשמי הוא הקורס היחיד המומלץ על-ידי ארגון (ISC(2, המעמיק והעדכני ביותר, למושגי אבטחת מידע ולמתודולוגיות עבודה מומלצות בתעשייה. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי העולם במתכונת אחידה המאפשרת למרצים לבחון את יכולותיהם וידיעותיהם של התלמידים מתוך השוואה, ולהשלים את חסכי הידע הקיימים לפני המבחן.

 הסמכת מומחה אבטחת יישומים של 2(ISC)

הסמכת CSSLP מאמתת כשירות אבטחת יישומים לכל אורך מחזור החיים של פיתוח תוכנה (SDLC). אישור זה מכסה כל היבט, החל בפיתוח תכנית אבטחת יישומים בתוך החברה שלך, עבור במניעה של נקודות תורפה ביישומים אשר עלולות לגרום לצמצום או לאובדן הכנסות ומוניטין. נקודות תורפה ביישומים דורגו כאיום מספר אחת בענף אבטחת מידע.

הסמכת מומחי ניהול פרוייקטי סייבר

הסמכת Lead Auditor ל-ISO27001

הסמכת מומחי ISO27001 עבור ISO וארגון התקנים הלאומי האמריקאי ANSI.

Certified Ethical Hacker

הערכת האבטחה של מערכות המחשוב, תוך שימוש בטכניקות חדירה.

הסמכת CSA-CCSK למומחה אבטחת מידע בענן

קורס Cloud Computing Security Knowledge) CCSK) הוא קורס רשמי של הארגון לאבטחת המידע במחשוב ענן. הארגון – ללא מטרות רווח ששם לעצמו למטרה להגביר לארגונים את האמון בטכנולוגיות ענן ע"י יצירת סטנדרטיזציה ויכולת לבצע הערכה ובקרה על אבטחת המידע בסביבות אלו.

 • נציגויות

מכללת שיא סקיוריטי הינה המכללה היחידה אשר נבחרה להעביר הסמכות של CompTIA ושל (ISC)2 .

 • צוות המרצים

צוות המרצים במכללה הם מומחי אבטחת מידע בתחומים מגוונים, בין אם עובדי החברה ובין אם עצמאים ידועי שם במשק, הן לצורכי בניית מערך ההכשרה והשבחתו והן כמרצים במכללה.

אחדים מן המרצים – מומחים טכנולוגיים ידועי-שם, ואחרים – מנהלים יחידות אבטחת מידע בארגוני מפתח.

 • אודות שיא סקיוריטי

מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות ניהול רשתות והגנת סייבר, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים. מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הנו ממובילי ענף הגנת סייבר בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו"ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע IFIS, וכן מנכ"ל משותף בפירמה לייעוץ הגנת סייבר See Consulting ובחברה להשמת כח אדם מקצועי בענף הסייבר – SeeHR.

 • מחוייבות פדגוגית

המכללה מחוייבת כלפי קהילת אבטחת המידע בישראל ופועלת לטובת הקהילה. המכללה מפעילה מערכי לימוד על בסיס המתודולוגיה למקצועות ולתחומי ידע באבטחת מידע – מערך הכשרה המבוסס על מיפוי של מגוון תתי התחומים ותתי מקצועות המחשב הנוגעים להגנה ואבטחת מידע.

 • ייעוץ אקדמי

שמי אבי ויסמן, ובכוונתי להדריך אותך, כי אכפת לי. לא עוד איש מכירות בתחפושת של יועץ לימודים – אלא ייעוץ אמיתי, כי אני מחוייב לשם הטוב של המכללה, ולכל אחת ואחד מכם.
לאחר הפגישה, התלמיד יהיה מצוייד בכלים מקצועיים נכונים לקביעת עתידו, והדרך הנכונה, בין אם במסגרת המכללה ובין בנפרד.

 • See-HR השמה

See HR היא כנראה הגוף המקצועני ביותר בתחום השמת כח אדם בענף אבטחת מידע. החברה פועלת בתחום אבטחת המידע למעלה מעשור, לצד המכללה-אחות College See Security המתמחה בהכשרות מקיפות או ממוקדות בתחומי אבטחת מידע, לוחמת מידע ו- Cyber Warfare.

המכללה היא אחת מ- 7 מכללות מקצועיות ייעודיות לסייבר ברחבי העולם, בעלת מוניטין פדגוגי מהמוערכים בעולם.
מרצים מובילי דעה

מעמדה של המכללה הביא לכך שמומחי סייבר ידועי-שם בתחומים מגוונים תורמים את הידע ואת רצונם להנחיל את הידע לאחרים, בין אם עובדי החברה ובין אם עצמאים או מובילי סייבר בחברות בינלאומיות, כמובילים דידקטיים, הן לצורכי בניית מערך ההכשרה והשבחתו והן כמרצים במכללה. אחדים מן המרצים – מומחים טכנולוגיים ידועי-שם, ואחרים – מנהלים יחידות אבטחת מידע בארגוני מפתח.

q
מותגים
q
ייצוג גופי הסמכה בינלאומיים בלתי-תלויים
q
דגשים דידקטיים ופדגוגיים
q
מחויבות פדגוגית

המכללה מחוייבת כלפי קהילת אבטחת המידע בישראל, ונטלה על עצמה לעמוד בקריטריונים הבאים:

 1. המכללה תפעל לטובת קהילת אבטחת המידע בישראל, ותשתמש בחוות הדעת המקצועיות של מוביליה – תמרורים ומראי דרך.
 2. המכללה תפעיל מערכי לימוד על-בסיס המתודולוגיה למקצועות ולתחומי ידע באבטחת מידע. מערך ההכשרה מבוסס על מיפוי מחדש של מגוון תת התחומים ותת-מקצועות המחשב הנוגעים לעניין זה מחד, ולמיפוי כל תת-הנושאים של אבטחת המידע, עקב-אחר-אגודל, עד לרמות העומק המכסימאליות – מאידך.
 3. בהתחשב במגבלות של שעות הלימוד הכיתתיות, המכללה תעשה כל שביכולתה לספק תלמידיה אפשרויות להכשרה עצמית משלימה, בדמות חומרי לימוד מכווינים נוספים.
 4. המכללה תסתייע במובילי הענף לצורך הנחלת הידע לדור החדש.
 5. המכללה תקפיד על קבלה ללימודים על-בסיס עמידה בדרישות סף מהותיות.
 6. המכללה תמליץ לתלמידים על דרכים להתפתחות קריירה אישית.
 7. המכללה רואה בלימודים אקדמאיים תהליך מקביל וחיוני להתפתחות אנשי אבטחת מידע מובילים.
q
כיצד בנינו את המוניטין?
הציר המוביל להצלחה
השכרת חדרי לימוד