See Security
המכללה לאבטחת מידע וללוחמת מידע

צרו איתנו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה:

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

קורס CYBER FORENSICS -רישמי להסמכת CCFP

מבוא

ארגון ISC)2) בישראל, באמצעות מכללת See Security, מתכבדים להציעך את הקורס: CCFP - Cyber Forensics - היחיד בארץ המכין להסמכת CCFP עם החומרים המקוריים של ISC)2).

הסמכת CCFP מאמתת את כשירותו של מומחה חקירות, כמוגדר על-ידי המטה הקיברנטי. האימון מבוצע באמצעות כלים מסחריים ידועים, טכניקות מתקדמות ועבודת Hand on מרובה, המאפשרים סימולציות של אירועי חקירה אמיתיים ברשת, ובאינטרנט.

מעבר לחקירת מחשב המסורתית, מכסה התוכנית גם תחומים כמו חקירת דואר אלקטרוני, יישומים, מדיה חברתית ומכשירים ניידים.

מעבר לתרגול במעבדה, יחשפו הסטודנטים לשיקולים משפטיים ומוסריים, ילמדו את יסודות מדע הזיהוי הפלילי הדיגיטלית, יכירו טכנולוגיות מתפתחות והיברידיות בעלות השפעה על חוקר זיהוי פלילי. הקורס הוא שילוב של הרצאות, תרגולי מעבדה, הצגות מדריך ובחינה מעשית עם ביקורת לאחר בחינה.

את/ה מומחה Cyber, זקוק לשינוי איכותי, מבקש לשדרג את שכרך, וחולם לכבוש את פסגת הזו, וכעת יכול לעשות זאת. תואר CCFP בא לידי ביטוי בשכרך, בהטבה למשפחתך, בהכרה בך. תהיה מהיחידים והמוערכים בישראל!


לחץ להורדת תוכנית לימודים, תאריכים ומחירים

 

 

 

המכללה הינה היחידה שרשאית לשווק את הקורס המקורי. חומרי הלימוד הרלבנטיים למבחן לא מועברים על-ידנו לאף גורם אחר. הטיפים רלבנטיים למבחן הקרוב.

קורס ההכנה הוא המעמיק והעדכני ביותר, למושגי אבטחת מידע ולמתודולוגיות עבודה מומלצות בתעשייה. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי העולם במתכונת אחידה המאפשרת למרצים לבחון את יכולותיהם וידיעותיהם של התלמידים מתוך השוואה, ולהשלים את חסכי הידע הקיימים לפני המבחן.

קורסי ISC)2) הרשמיים זמינים בכל רחבי העולם בעזרת נציגי הארגון, ובהם מכללת See Security המהווה Authorized Education Affiliates.

חומרי הלימוד מתוכננים ומעודכנים לקראת כל מועד של קורס מחדש על-מנת לשקף היטב את השינויים החלים בענף, ומכאן – במבחנים עצמם.

קהל יעד

בהתחשב ביישומים המגוונים של זיהוי פלילי בסייבר, הקורס מתאים לאנשי מערך אכיפת החוק, לאנשי אבטחת מידע ארגוניים, לאנשי משפט, גורמים ממלכתיים, ובכלל זה:

• בוחנים משפטיים דיגיטליים באכיפת החוק העוסקים בחקירות פליליות.
• אנשי מקצוע בתחום פשעי אינטרנט ואבטחת סייבר במגזר הציבורי או הפרטי.
• מהנדסי מחשבים ומומחי אבטחת סייבר בארגונים.
• יועצים משפטיים וגילוי אלקטרוני העוסקים בליטיגציה.
• אנליסטים, מומחי מודיעין Cyber העוסקים בהגנה או אנשי סוכנויות מודיעין.
• יועצים מומחים.

מטרות הקורס:

• מעבר על החומר : דגשים על הנושאים החשובים והתמקדות בקונספטים
  מורכבים, תוך איתור נקודות התורפה האישיות של כל מועמד.
• הכנה למבחן (סוגי שאלות, אופי השאלות, שיטות עבודה, טיפים להצלחה ...)

מתכונת הלימודים:

60 שעות, פעמיים בשבוע בערב משעה 17:30, פעמיים בשבוע בקמפוס מכללת See Security ברמת-גן.

חומרי הלימוד ומבחני ההסמכה

חומרי הלימוד מתוכננים ומעודכנים לקראת כל מועד של קורס מחדש על-מנת לשקף היטב את השינויים החלים בענף, ומכאן – במבחנים עצמם.
המעוניינים לגשת למבחן הסמכה ולהחזיק בתעודת CCFP חייבים להיות בעלי ידע וניסיון, ולהתחייב לקוד האתי של ארגון ISC)2). השאלות במבחן נכתבות על ידי מקצוענים בתחומם ונבדקות היטב לפני כניסתן לבנק השאלות. מבחן ההסמכה משתנה כל הזמן בהתאם לשינויים בעולם טכנולוגיות המידע.

ניסיון: הסמכת ®CCFP נועדה לכל בעלי עניין בחקירות Cyber עם ניסיון מקצועי מאומת. מועמדי CCFP צריכים לעמוד במינימום של ארבע שנות ניסיון מקצועי באחד או יותר משמונת תחומים של ®CCFP או שלוש שנות ניסיון בעבודה האחרונה לבעלי תואר ישים ורלבנטי. אם אין לך את הניסיון הנדרש, עדיין תהיה זכאי לקבל הסמכה זו, עם סימון הולם המעיד על מעבר המבחן וקבלת ההסמכה הזמנית עד לצבירת הניסיון הנדרש.

אודות ISC)2)

ב- 1989 נוסד ארגון אמריקאי ללא כוונות רווח,The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc. (ISC)2, לשם קידום הדרכה והסמכה של מקצועני אבטחת המידע בעולם. תעודת ההסמכה מעידה על הידע בתחומי אבטחת המידע, טכנולוגיים וארגוניים.