See Security
המכללה לאבטחת מידע וללוחמת מידע

צרו איתנו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה:

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

קורס Application Security לתוכניתנים - CSSLP רישמי

 

מבוא

ארגון ISC)2) בישראל, באמצעות מכללת See Security, מתכבדים להציעך את הקורס: CSSLP APPLICATION SECURITY - היחיד בארץ המכין להסמכת CSSLP עם החומרים המקוריים של (ISC)2 (CSSLP - Certified Secure Software Lifecycle Professional).

הסמכת CSSLP מאמתת כשירות אבטחת יישומים לכל אורך מחזור החיים של פיתוח תוכנה (SDLC). אישור זה מכסה כל היבט, החל בפיתוח תכנית אבטחת יישומים בתוך החברה שלך, עבור במניעה של נקודות תורפה ביישומים אשר עלולות לגרום לצמצום או לאובדן הכנסות ומוניטין. נקודות תורפה ביישומים דורגו כאיום מספר אחת בענף אבטחת מידע.

הסמכה זו אושרה במסגרת תכנית DoD 8570 של משרד ההגנה האמריקאי ושלוחותיו. כל האדם עם "גישה מועדפת" למערכות DoD חייב לקבל הסמכה מסוג זה אשר אושרה על-ידיANSI, ונכון להיום, קורס CSSLP של DoD אישר יותר מוסמכי CSSLPs מכל הסמכה אחרת או חברת הכשרה אחרת ברחבי העולם.

את/ה תוכניתן, זקוק לשינוי איכותי, מבקש לשדרג את שכרך, וחולם לכבוש את פסגת הזו, וכעת יכול לעשות זאת. תואר CSSLP בא לידי ביטוי בשכרך, בהטבה למשפחתך, בהכרה בך. מה צריך כדי להצטרף אל 1,300 המוסמכים הראשונים בעולם?

לחץ להורדת תוכנית לימודים, תאריכים ומחיריםהורד תוכנית לימודים, מחירים ומועדים

 

 

 

המכללה הינה היחידה שרשאית לשווק את הקורס המקורי. חומרי הלימוד הרלבנטיים למבחן לא מועברים על-ידנו לאף גורם אחר. המרצה הינו מרצה מוסמך בינלאומי של (ISC)2. הטיפים רלבנטיים למבחן הקרוב. (ISC)2 והמכללה נאבקים בהטעיות המבוצעות בקשר עם הארגון, ולא תהססנה לפעול בדרכים משפטיות כנגד מפרים-מטעים.

קורס ההכנה הוא המעמיק והעדכני ביותר, למושגי אבטחת מידע ולמתודולוגיות עבודה מומלצות בתעשייה. קורסים אלו מתקיימים בכל רחבי העולם במתכונת אחידה המאפשרת למרצים לבחון את יכולותיהם וידיעותיהם של התלמידים מתוך השוואה, ולהשלים את חסכי הידע הקיימים לפני המבחן.

קורסי ISC)2) הרשמיים זמינים בכל רחבי העולם בעזרת נציגי הארגון, ובהם מכללת See Security המהווה Authorized Education Affiliates.

חומרי הלימוד מתוכננים ומעודכנים לקראת כל מועד של קורס מחדש על-מנת לשקף היטב את השינויים החלים בענף, ומכאן – במבחנים עצמם.

קהל יעד

• בעלי רקע איכותי בעולמות הפיתוח או אבטחת מידע.
• אנו ממליצים לבקר באתר www.isc2.org ולקרוא בהרחבה וביסודיות אודות
  הבחינה ודרישות הקדם.

מטרות הקורס:

• מעבר על החומר : דגשים על הנושאים החשובים והתמקדות בקונספטים
  מורכבים, תוך איתור נקודות התורפה האישיות של כל מועמד.
• הכנה למבחן (סוגי שאלות, אופי השאלות, שיטות עבודה, טיפים להצלחה ...)

מתכונת הלימודים:

48 שעות, בימי ראשון ורביעי בערב משעה 17:30, פעמיים בשבוע בקמפוס מכללת See Security ברמת-גן.

חומרי הלימוד ומבחני ההסמכה

חומרי הלימוד מתוכננים ומעודכנים לקראת כל מועד של קורס מחדש על-מנת לשקף היטב את השינויים החלים בענף, ומכאן – במבחנים עצמם.
המעוניינים לגשת למבחן הסמכה ולהחזיק בתעודת CISSP חייבים להיות בעלי ידע וניסיון, ולהתחייב לקוד האתי של ארגון ISC)2). השאלות במבחן נכתבות על ידי מקצוענים בתחומם ונבדקות היטב לפני כניסתן לבנק השאלות. מבחן ההסמכה משתנה כל הזמן בהתאם לשינויים בעולם טכנולוגיות המידע. מבחן ה –CISSP מכיל 250 שאלות אמריקאיות במגוון נושאי אבטחת המידע ונמשך כ – 6 שעות. יש לקבל ציון של 700 נקודות מתוך ה – 1000 האפשריות. מועד הבחינה יקבע בסמוך לסיום מסלול ההכשרה.

מבחן CSSLP כולל 175 שאלות "אמריקאיות" , ומעבר המבחן משמעו ציון 700 לפחות תוך 1000 אפשריות.
ניסיון: הסמכת CSSLP ® נועדה לכל בעלי עניין במחזור החיים של תוכנה עם ניסיון מקצועי מאומת. מועמדי CSSLP צריכים לעמוד במינימום של ארבע שנות ניסיון מקצועי באחד או יותר משמונת תחומים של CSSLP® או שלוש שנות ניסיון בעבודה האחרונה לבעלי תואר ישים ורלבנטי. אם אין לך את הניסיון הנדרש, תוכל לקבל הסמכה מושהית עד לצבירת הניסיון הנדרש.

אודות ISC)2)

ב- 1989 נוסד ארגון אמריקאי ללא כוונות רווח,The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc. (ISC)2, לשם קידום הדרכה והסמכה של מקצועני אבטחת המידע בעולם. תעודת ההסמכה מעידה על הידע בתחומי אבטחת המידע, טכנולוגיים וארגוניים. תעודת CISSP ניתנת לאחר הוכחת שליטה רחבה בעולם אבטחת המידע.
אחת הנקודות המרכזיות המבדילות את הסמכת ה- CISSP מיתר ההסמכות בעולם אבטחת המידע, הינה הידע הרחב שיש להציג בכדי לעבור את מבחן ההסמכה. תעודת CISSP יצרה יתרון משמעותי בעולם מקצועני אבטחת המידע ומוערכת כיום מאוד על ידי ארגונים בארה"ב ובאירופה. בהצגת הסמכה זו, מוכיחים אנשי אבטחת מידע את השליטה הגבוהה ביותר בעולם אבטחת המידע.