See Security
המכללה לאבטחת מידע וללוחמת מידע

צרו איתנו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה:

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

קורס הכנה להסמכת ISC)2 SSCP)

"המוותרים – אף פעם לא מצליחים. המצליחים-אף פעם לא מוותרים. זה מקרי? "

אודות ארגון ISC2

ב- 1989 נוסד ארגון אמריקאי ללא כוונות רווח,The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc.(ISC)2, לשם קידום הדרכה והסמכה של מקצועני אבטחת המידע בעולם. תעודת ההסמכה מעידה על הידע בתחומי אבטחת המידע, טכנולוגיים וארגוניים.

בין השאר, הארגון משקיע במחקרים שונים, לתועלת הציבור, ומפרסמם ללא תשלום. הארגון מעודד יצירת סטנדרטיזציה ומיקוד באינטרס המקצועי הציבורי (Vendor Neutral), במקום באינטרס המסחרי.

אודות מכללת See Security

מכללת See Security הנה מכללה היתמחותית למקצועות תשתיות ואבטחת מידע, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים, או מתודולוגיות הדרכה בינלאומיות מושקעות במיוחד ונטולות השפעת יצרן (Vendor Neutral). מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הינו ממובילי ענף אבטחת המידע בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו"ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע ,IFIS וכן מנכ"ל משותף בפירמה לייעוץ אבטחת המידע ו- Cyber Warfare. תוכנית לימודים זו נבנתה ונתמכת על-ידי שני ארגונים ללא מטרות רווח, הגדולות מסוגן בעולם, על-מנת ליצור דור של בוגרים בעלי יתרון בשוק העבודה.

להורדת תוכנית לימודים מלאה

  

 

 

תעודות

התוכנית   נבנתה   לצרכי   ידע   מעשי,   ומשמשת
כהכנה למבחן ISC)2 SSCP)
.

תעודת הסמכה Security+

מבוא

ארגון ISC)2) בישראל, באמצעות מכללת See Security, מתכבדים להציעך את הקורס:®SSCP Systems Security Certified Practitioner - היחיד בארץ המכין להסמכת ®SSCP עם החומרים המקוריים של ISC)2).

מחפש להתקדם בתחום אבטחת המידע? אם יש לך לפחות שנה אחת של ניסיון באבטחת מידע, אתה זכאי להיבחן להסמכת SSCP, המיועדת למיישמי סייבר כדרך מהימנה ורשמית לאמת את יכולותיהם בשבעת הדומיינים של ההסמכה.

הסמכה זו אושרה במסגרת תכנית DoD 8570 של משרד ההגנה האמריקאי ושלוחותיו. כל האדם עם "גישה מועדפת" למערכות DoD חייב לקבל הסמכה מסוג זה אשר אושרה על-ידי ANSI, ונכון להיום, קורס®SSCP של DoD אישר יותר מוסמכי®SSCP מכל הסמכה אחרת ברחבי העולם.

המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ"ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל.

מטרת התוכנית

הסמכת CompTIA Security+ מאשרת את הכישורים והידע של המתחיל בתחום אבטחת מידע. +Security היא הסמכה חיונית לאנשים העובדים בתשתיות: מערכות הפעלה או תקשורת, ובמיוחד לאלו המתכננים המשך פיתוח קריירה בתחומי אבטחת מידע.

הסמכת SSCP היא הסמכה גלובלית ומהימנה המאמתת ידע ומיומנויות באבטחת מידע נטולת השפעת ספקים. 

  •       מעבר על החומר: דגשים על הנושאים החשובים והתמקדות בקונספטים מורכבים, ואיתור נקודות התורפה האישיות של כל מועמד.
  •       הכנה למבחן (סוגי שאלות, אופי השאלות, שיטות עבודה, טיפים להצלחה ...)

קהל יעד

קורס זה מיועד לאנשי תמיכת מחשבים ברמת כניסה עם ידע בסיסי בחומרת מחשב, תוכנה, ומערכות הפעלה, המעוניין להרחיב את הידע וההבנה של מושגים ברשת ולרכוש את הכישורים הדרושים כדי להתכונן לקריירה בתמיכה ברשת, או שרוצה להתכונן להסמכת SSCP.

הכרה

מכללת See Security נודעה כמכללה ברמה גבוהה מאוד, המנוהלת בעיקשות פדגוגית, תוך יצירת אוירת לימודים חברית ומשותפת. אנשי המקצוע, מנהלי מערכות מידע בישראל מכירים היטב את המכללה ואת דרישותיה מהתלמידים, וששים לקלוט אל שורותיהם בוגרים אשר סוננו, הוכשרו ונבחנו באמצעות מכללה זו.

   תנאי קבלה

    o ראיון אישי.
    o קריאה באנגלית,
    o שימוש בסיסי במחשב.

   מטלות תכנית הלימודים

   o קיימת חובת נוכחות ב-80% מהמפגשים. 
   o כל  מודול  נלמד  מחייב  עמידה  במבחן  פנימי 
      ו/או בעבודות בציון 70 לפחות. 

   o בנושאים  הטכניים: תרגול (Hands-on) בכיתה
       (מעבדת מחשבים).

   מתכונת הלימודים

  משך התכנית:  40 ש'.
  הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן, מתקיימים 
פעמיים
  בשבוע  בערב,  17:30 עד 21:30   (4  שעות  אקדמיות
  למפגש).