See Security
המכללה לאבטחת מידע וללוחמת מידע

צרו איתנו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה:

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

קורס הכנה להסמכת +CompTIA Security

"המוותרים – אף פעם לא מצליחים. המצליחים-אף פעם לא מוותרים. זה מקרי? "

אודות ארגון COMPtia א(Computing Technology Industry Association)

CompTIA הינו ארגון ללימודי טכנולוגיית המידע (IT) ללא כוונת רווח (מלכ"ר). הארגון נועד לקדם את האינטרסים הגלובליים של אנשי IT וארגוני IT ולהנגיש עבורם אמצעי למידה והכשרה איכותיים, בלתי תלויים ביצרן מסוים.

ההסמכות של הארגון הן הנפוצות ביותר בעולם כולו, ומכירים בהם כל הממשלות בעולם המערבי, וכמעט כל הממשלות ביבשות אפריקה, דרום אמריקה, אסיה ומזרח אירופה. הסמכות הארגון משולבות בדרישות הסף של רבות ממשלות אלו. בסך הכל, מדובר בכ- 2.2 מיליון מוסמכים.

בין השאר, הארגון משקיע במחקרים שונים, לתועלת הציבור, ומפרסמם ללא תשלום. הארגון מעודד יצירת סטנדרטיזציה ומיקוד באינטרס המקצועי הציבורי (Vendor Neutral), במקום באינטרס המסחרי.

אודות מכללת See Security

מכללת See Security הנה מכללה התמחותית למקצועות תשתיות ואבטחת מידע, אחת מ- 7 מכללות מסוגה בעולם ועוסקת בלעדית בתחום זה בכל זמנה, תוך שימוש במתודולוגית הדרכה שנבנתה עבור גורמים ממלכתיים, או מתודולוגיות הדרכה בינלאומיות מושקעות במיוחד ונטולות השפעת יצרן (Vendor Neutral). מנהל המכללה, מר אבי ויסמן, הינו ממובילי ענף אבטחת המידע בישראל, פרשן ויועץ מבוקש בערוצי השידור בישראל, יו"ר הפורום הלאומי לאבטחת מידע ,IFIS וכן מנכ"ל משותף בפירמה לייעוץ אבטחת המידע ו- Cyber Warfare. תוכנית לימודים זו נבנתה ונתמכת על-ידי שני ארגונים ללא מטרות רווח, הגדולות מסוגן בעולם, על-מנת ליצור דור של בוגרים בעלי יתרון בשוק העבודה.

להורדת תוכנית לימודים מלאה

  

 

 

תעודות

התוכנית   נבנתה   לצרכי   ידע   מעשי,   ומשמשת
כהכנה למבחן +Security 
של compTIA.

תעודת הסמכה Security+

מבוא

הסמכת CompTIA Security+ מאשרת את הכישורים והידע של המוסמך בתחום הסייבר. +Security היא הסמכה חיונית לאנשים העובדים באבטחת מידע והסייבר, ובמיוחד לאלו המתכננים המשך פיתוח קריירה בתחומים אלו.

+CompTIA Security היא הסמכת רשת נטולת השפעת ספק המוערכת והנפוצה ברחבי העולם.

המכללה נודעה בענף בזכות משמעת הלימודים שלה, הרמה הגבוהה של מרציה, וההתעקשות הפדגוגית והסיוע האישי הניתן לתלמידיה ולבוגריה. מנכ"ל המכללה הגדיר במהלך השנים 2006 עד 2011 את המבנה והתכנים למקצועות אבטחת המידע בישראל.

מטרת התוכנית

הסמכת CompTIA Security+ מאשרת את הכישורים והידע של המתחיל בתחום אבטחת מידע. +Security היא הסמכה חיונית לאנשים העובדים בתשתיות: מערכות הפעלה או תקשורת, ובמיוחד לאלו המתכננים המשך פיתוח קריירה בתחומי אבטחת מידע.

הסמכת CompTIA Security+ היא הסמכה גלובלית ומהימנה המאמתת ידע ומיומנויות באבטחת IT נטולת השפעת ספקים. כאמת מידה לשיטות עבודה מומלצת באבטחת IT,  הסמכה זו מכסה את העקרונות החיוניים לאבטחת רשת וניהול סיכונים - ומהווה קרש קפיצה חשוב של קריירה של אבטחת IT.

קהל יעד

קורס זה מיועד לאנשי תמיכת מחשבים ברמת כניסה עם ידע בסיסי בחומרת מחשב, תוכנה, ומערכות הפעלה, המעוניין להרחיב את הידע וההבנה של מושגים ברשת ולרכוש את הכישורים הדרושים כדי להתכונן לקריירה בתמיכה ברשת, או שרוצה להתכונן להסמכת +CompTIA Security.

הכרה

מכללת See Security נודעה כמכללה ברמה גבוהה מאוד, המנוהלת בעיקשות פדגוגית, תוך יצירת אוירת לימודים חברית ומשותפת. אנשי המקצוע, מנהלי מערכות מידע בישראל מכירים היטב את המכללה ואת דרישותיה מהתלמידים, וששים לקלוט אל שורותיהם בוגרים אשר סוננו, הוכשרו ונבחנו באמצעות מכללה זו.

   תנאי קבלה

    o ראיון אישי.
    o קריאה באנגלית,
    o שימוש בסיסי במחשב.

   מטלות תכנית הלימודים

   o קיימת חובת נוכחות ב-80% מהמפגשים. 
   o כל  מודול  נלמד  מחייב  עמידה  במבחן  פנימי 
      ו/או בעבודות בציון 70 לפחות. 

   o בנושאים  הטכניים: תרגול (Hands-on) בכיתה
       (מעבדת מחשבים).

   מתכונת הלימודים

  משך התכנית:  40 ש'.
  הלימודים בקמפוס המכללה ברמת גן, מתקיימים 
פעמיים
  בשבוע  בערב,  17:30 עד 21:30   (4  שעות  אקדמיות
  למפגש).